Про нас

Історія компанії "Параграф+"

Компанію Параграф+ було засновано 3 березня 2000 року приватним підприємцем Волгіною Галиною.  В основі семантики назви компанії лежить - слово «параграф», як початок нової справи, з іншої сторони - гра слів «пара граф», зізвучна з письмом та друком, «плюс» символізує додаткові види діяльності.

Основним напрямком бізнесу були канцелярія та поліграфія, а саме чорно-білий офсетний та різографічний друк бланкової продукції.

 

З розвитком економіки та банківської системи в Україні компанія почала займатися банківськими витратними матеріалами, що складало основний дохід.

Лояльними замовниками були майже всі банки міста Рівне, зокрема Приватбанк, Укрексімбанк, Укрсоцбанк та інші.


В 2004 році підприємство відкрило магазин канцтоварів «Параграф+» на вул Г. Мазепи, 6/8, де клієнти могли реалізувати потреби ксерокопіювання, ламінування, брошурування та набору текстів.

З розширенням дизайнерської ланки додалося виготовлення печаток, штампів, факсиміле.

В період з 2019 по 2020 роки було втілено в життя масу цікавих та оригінальних проектів у різних сферах, зокрема, виготовлено меню та візитки для ресторану китайської кухні у Львові.

Розроблено логотип та етикетки для лінії косметики власного виробництва Караїм.

    

 

Зараз компанія знаходиться в стадії реорганізації та оновлення. До цієї роботи було залучено місцевого художника Олексія Огня, який, представивши декілька варіантів, зумів вгадати та вловити ту бажану нотку та «родзинку», яка уособлювала місію компанії.

Місія компанії – нести красу в цей світ.

Цінність компанії – енергійні, завзяті, молоді кадри, люди нового покоління.

Параграф+

Підписатися на новини